Kategórie

imitácie živých plotov

Žiadne produkty
imitácie živých plotov

Realistické imitácie živých plotov sú novinkou na slovenskom trhu v oblasti oplotenia. V zahraničí však patria medzi roky používané a rozšírené prvky záhradnej architektúry. Už nemusíte čakať roky na to, než Vám vyrastie pravý živý plot a ukryje tak Vašu záhradu, balkón alebo dom pred zvedavými susedmi alebo vytvorí...

Viac

Podkategórie

 • CONIFER S (ihličnany, rolky)

  Imitácia ihličnanov, balenie v rolkách, drátený raster. Nosnou kostrou sú zvislé dvojité splietané vodiace poplastované drôty 1,2 mm v kombinácii s vodorovným rastrom pozinkovaných drôtov s PVC oplášťením. Zvislé prvky kostry sú od seba vzdialené cca 3 - 3,5 cm, vodorovné vodiace prvky sú po cca 17,5 cm. Dekoratívna časť plotu je tvorená vplietanou páskovou strapcovou tkaninou zelenej farby dvoch odtieňov, imitujúcou živý plot z ihličnanov alebo jemný rákos. Vlastnosti: UV odolnosť, mrazuvzdornosť, vodeodolnosť. Realistickosť napodobeniny: ***.

 • LEAVES PL (listnaté a popínavé rastliny, rolky)

  Imitácia listnatých drevín a popínavých rastlín, balenie v rolkách, PE raster. Nosnú kostru tvorí plastový PE raster s okami cca 5,5 x 5,5 cm. Materiál listov: polyester + PE. Vlastnosti: UV odolnosť, mrazuvzdornosť, vodeodolnosť. Realistickosť napodobeniny: *****.

 • LEAVES W (listnaté a popínavé rastliny, rolky)

  Imitácia listnatých drevín a popínavých rastlín, balenie v rolkách, drevený raster. Nosnú kostru tvorí namiesto plastového rastru drevený rošt. Materiál listov: polyester + PE. Vlastnosti: UV odolnosť, mrazuvzdornosť, vodeodolnosť. Realistickosť napodobeniny: *****.

 • PREMIUM TILE 50 (rôzne rastliny, stavebnica)

  Stavebnicový umelý živý plot, PE dielce. Exkluzívna rada plotov, kde nosnú kostru tvoria zelené plastové dielce z PE o veľkosti 25x25 cm s vnútorným jemným rastrovaním. Dielce sú vybavené klipmi pre jednoduché spájanie do veľkých plôch. Základná dodávaná zostava z výroby obsahuje vždy 4 tieto zostavené dielce 25x25 cm do jedného celku, ktorý má rozmery 50x50 cm. Dekoratívnu časť plotu tvorí hustá skupina realisticky vyrobených listov, ktoré sú vsadené do plastového rastru. Materiál listov: polyetylén PE. Rozloženie listov je pohľadovo jednostranné, druhá strana je tvorená plastovou mriežkou. Vlastnosti: UV odolnosť, mrazuvzdornosť, vodeodolnosť. Balenie: 4 dielce 50x50 cm v 1 balení (celkom 1m2 = 4 dielce 50x50 cm, t.j. 16 dielcov 25x25 cm). Realistickosť napodobeniny: *****.

 • GREEN WALL

  Zelené dekoratívne steny z rôznych umelých rastlín.


Ing. Martin Marton

Som Vám k dispozícii denne od 8:00 do 21:00 hod.

Telefón:+421 915 202 994

POSLAŤ E-MAIL