DOPRAVA V PREŠOVE, KOŠICIACH
A BLÍZKOM OKOLÍ ZDARMA

Doprava ZDARMA v Prešove, Košiciach a blízkom okolí je primárne určená pre rozvoz celých plotových setov, alebo plotových komponentov, ktoré spĺňajú tieto podmienky:

- celková suma objednávky je nad 400€ s DPH
- objednávka obsahuje iba položky z kategórií: "zemné skrutky", "pletivá a zvárané panely", "brány a bránky", "stĺpiky a vzpery", "príslušenstvo k plotom", "drevoplastový WPC plot", "terasové WPC kazety" a "gabiónové ploty, koše, kvetináče"
- tovar nám vojde do nášho prívesného vozíka so šírkou 1,6m, dĺžkou 3,0m, výškou 1,0m a celková váha tovaru nepresiahne 900kg
- vykládka tovaru bude priamo v Prešove, Košiciach prípadne blízkom okolí do 15km
- dovoz zdarma platí len pre 1 jazdu s naším vozíkom na miesto vykládky

Cena za dovoz tovaru, ktorý do nášho vozíka nevojde či už kvôli rozmerom (napr. zvárané panely a gabiónové ploty s výškou nad 1,6m) alebo celkovej váhe (napr. kvôli ťažkým betónovým podhrabovým doskám), sa bude riešiť individuálne. Buď bude potrebné zabezpečiť externého prepravcu s väčším nákladným autom alebo sa tovar dovezie s naším vozíkom na viackrát. Vzniknuté dodatočné náklady za dopravu, ktoré už budú nad rámec "dovozu zdarma", budú dopredu oznámené zákazníkovi.

Ak spĺňate podmienky pre dovoz zdarma, kontaktujte nás vopred na t.č. 0915 202 994 a dohodneme detaily.


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop