TIENIACE CLONY NA PLOTY V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

  • imitácie živých plotov

    Realistické imitácie živých plotov sú novinkou na slovenskom trhu v oblasti oplotenia. V zahraničí však patria medzi roky používané a rozšírené prvky záhradnej architektúry. Už nemusíte čakať roky na to, než Vám vyrastie pravý živý plot a ukryje tak Vašu záhradu, balkón alebo dom pred zvedavými susedmi alebo vytvorí príjemnú clonu od rušnej ulice. Výhodou tohto druhu oplotenia je veľmi realistické prevedenie často až k nerozoznaniu od prírodného originálu a naviac veľmi jednoduchá inštalácia na existujúce pletivo či stenu a prakticky žiadna následná údržba. Umelý živý plot nepotrebuje polievať, strihať a nepotrebuje ani pôdu, do ktorej by ho bolo treba zasadiť. Oplotenie je takmer nepriehľadné a vyzerá ako dobre strihaný živý plot z okrasných drevín, ktoré sa bežne na záhradách používajú. Možností využitia je veľmi veľa, stačí len zapojiť fantáziu.

  • umelé bambusové clony

    Imitácia jednoduchého bambusového plotu, ktorým je možné jednoducho a rýchlo zatieniť súkromie na záhrade, balkóne alebo oplotiť stavbu či zakryť časť pozemku. Plot je tvorený zvyslími dutými ploskými tyčkami z plastu, imitujúcimi bambusové kostrnky. Ploché tyčky šírky 12 mm a hrúbky 3 mm sú spletené do rohože pomocou horizontálne vedených nylonových šnúr. Na rozdiel od prírodného bambusového materiálu je plot trvanlivý, umývateľný, UV rezistentný a odolný voči pliesniam, vode, vetru i mrazu a vyznačuje sa výrazne vyššou životnosťou. Plot je dodávaný v rolkách s dĺžkou 3m. Je trvalý a veľmi jednoducho sa inštaluje, je praktický, vyzerá prírodne a nepotrebuje údržbu. Plot môže byť jednoducho upravený do požadovaného tvaru pomocou nožníc. Plot je obojstranný.

  • tieniace pásy

    Plastové tieniace pásy sú vhodné na ploty zo štvorhranného pletiva s okom 5c5cm alebo na zvárané panely s výškou oka 20cm. Tieniace pásy majú moderný dizajn, vytvárajú súkromie na záhradách a balkónoch a zároveň chránia pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami (sneh, dážď a pod.). Tieniace pásy sa vyrábajú v niekoľkých farebných prevedeniach a ich inštalácia je veľmi jednoduchá.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop